اجاره آپارتمان مبله در مشهد

اجاره آپارتمان مبله در مشهد

اجاره روزانه آپارتمان مبله در مشهد

قیمت توافقی

كد ملك :

 SBM-6043-property

اشتراک گذاری

به لیست خانه انتخابی افزوده شد

علاقمندی

چاپ

شرح

اجاره آپارتمان مبله در مشهد

با اجاره آپارتمان مبله در مشهد دیگر نگران اسکان نباشید.

این آپارتمان دارای متراژ صد متر مربع می باشد. کف این آپارتمان سرامیک است. دو فرش در وسط سالن پذیرایی با رنگ های بسیار زیبا و جذابی رنگ و لعابی خاصی به این سالن داده اند.

سالن پذیرایی این آپارتمان شیک و جذاب دارای نور گیری بسیار عالی، که نور و روشنایی خاصی به سالن پذیرایی داده است. این واحد آپارتمان کف سرامیک دارد دست مبل راحتی هفت نفره است.

برای اوقات فراغت شما عزیزان تلویزیون را از امکانات این آپارتمان قرار داده ایم تا روزهای خوبی را در کنار خانواده در سفر با تماشای برنامه های متنوع تلویزیون داشته باشید. سیستم سرمایشی این آپارتمان کولر و سیستم گرمایشی آن شوفاژ می باشد.

سرویس های حمام و دستشویی این آپارتمان مجزا می باشد. لازم به ذکر است این واحد دارای سرویس بهداشتی ایرانی می باشد. که برای نظامت شما عزیزان دارای اقلام بهداشتی می باشد.

وضعیت آشپزخانه

آشپزخانه این واحد  دارای چهار صندلی  به رنگ نارنجی که رنگ و لعاب خاصی به این آشپزخانه داده است که به علت پله ای بودن این اوپن آن را به عنوان میز جهت سرو غذا تهیه کرده اند. قابل ذکر است آشپزخانه این آپارتمان دارای یخچال، اجاق گاز، لباسشویی و کابینت می باشد.

فضای خواب و تصاویر

با اجاره آپارتمان مبله در مشهد می توانید بهترین سفرها را در کنار خانواده داشته باشید. این آپارتمان یک خوابه می باشد. برای استراحت شما عزیزان یک تخت دو نفره داخل اتاق خواب است. قابل ذکراست که این آپارتمان دارای سرویس کامل خواب شامل آینه، درآور و کمد دیواری می باشد. که می توانید اتاق خواب مرتبی با گذاشتن وسایل داخل کمدها داشته باشید.

 

ظرفیت اقامتگاه و تصاویر

این آپارتمان دارای ظرفیت استاندارد سه نفر می باشد ولی ما برای شما عزیزان گنجایش این واحد را با در یافت مبلغ اضافه ای زیادتر کرده ایم. حداکثر ظرفیت این آپارتمان هفت نفر می باشد که به ازای هر نفر پنجاه و پنج تومان دریافت می گردد.

اجاره روزانه آپارتمان مبله در مشهد

اجاره آپارتمان مبله در مشهد

قوانین

برگزاری هر گونه جشن و مراسم به خاطر آسایش همسایگان ممنوع می باشد.

آوردن حیوانات خانگی به داخل آپارتمان ممنوع می باشد.

ارائه مدارک محرمیت و کارت شناسایی الزامی باشد.

یادداشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *