اجاره آپارتمان مبله در مشهد

اجاره آپارتمان مبله در مشهد

اجاره آپارتمان مبله در مشهد

قیمت توافقی

كد ملك :

 SBM-6037-property

اشتراک گذاری

به لیست خانه انتخابی افزوده شد

علاقمندی

چاپ

شرح

اجاره آپارتمان مبله در مشهد

با اجاره آپارتمان مبله در مشهد دیگر نگران اسکان در مشهد نباشید. متراژ داخلی این آپارتمان شصت متر مربع می باشد. این آپارتمان دارای یک اتاق خواب می باشد. کف این آپارتمان  پارکت بوده و دیوارهای سالن پذیرایی با کاغذ دیواری به رنگ سبز و سفید فضای سالن پذیرایی را بهتر جلوه می دهد این آپارتمان با امکانات بسیار عالی دارای بهترین و مناسب ترین قیمت می باشد.

فضای اقامتگاه

این اقامتگاه دارای یک دست مبل راحتی هفت نفره خوش رنگ و زیبا هم رنگ با کاغذ دیواری فضای سالن را بسیار شیک و زیبا نشان می دهد. از نور گیری و روشنایی بسیار عالی بوده و سالن پذیرایی را بسیار زیبا کرده است.

دارای یک پرده بسیار زیبا ست شده با رنگ کاغذ دیواری باعث هر چه بیشتر زیبا جلوه دادن این آپارتمان شده است. سیستم سرمایشی  کولر، سیستم گرمایشی بخاری از امکانات این واحد است و مناسب برای خانواده هایی است که در هر فصل سال عازم سفر می باشند.

آپارتمان مذکور برای اجاره آپارتمان مبله در مشهد دارای تلویزیون، برای گذراندن اوقات فراغت با تماشای برنامه های متنوع در خانواده می باشد. لازم به ذکر است، سرویس حمام و دستشویی این آپارتمان به صورت مجزا است. سرویس بهداشتی این آپارتمان ایرانی و فرنگی می باشد.

ما برای رفاه و امنیت هر چه بیشتر خودرو های شما مسافرین عزیز از اقسام نقاط کشور پارکینگ را از امکانات این آپارتمان قرار داده ایم. از دیگر امکانات این آپارتمان آسانسور می باشد که مناسب برای افراد کهنسال یا هر کدام از افراد در هر رده سنی می باشد که امکان رفت و امد را از منزل به بیرون و بلعکس را آسان کرده است. قابل ذکر این آپارتمان برای امنیت و رفاه شما مسافران عزیز سریدار و نگهبان دارد تا روزهای خوبی را با امنیت بیشتر در کنار خانواده  سپری کنید.

 

فضای خواب

با اجاره این آپارتمان مبله در مشهد می توانید بهترین روز ها را با بهترین امکانات در کنار خانواده سپری کنید. این آپارتمان دارای یک اتاق خواب بوده و دارای یک تخت خواب دو نفره و یک رخت سنتی شامل پتو، لحاف، بالش و… می باشد. اتاق خواب دارای کف پارکت و کاغذ دیواری به رنگ بسیار زیبا یک فضای خواب بسیار عالی برای شما فراهم کرده است. این اتاق خواب دارای آینه و کمد برای هر چه بیشتر شدن رفاه شما عزیزان فراهم شده است.سشوار نیز از دیگر امکانات این اتاق خواب می باشد.

 

وضعیت آشپزخانه

آشپزخانه این آپارتمان دارای کابینت برای گذاشتن وسایل و امکانات پخت و پز برای مرتب دیده شدن آشپزخانه است. این آپارتمان دارای آشپزخانه بسیار کوچک برای برای روشن بودن آشپزخانه دارا می باشد. از دیگر امکانات این آشپزخانه هود، لباسشویی ،اجاق گاز، مایکروفر، یخچال،…. می باشد.

ظرفیت اقامتگاه و تصاویر

ظرفیت استاندارد این اقامتگاه دو نفر می باشد و تمام امکانات رفاهی برای دو نفر را دارا می باشد. این آپارتمان دارای حداکثر ظرفیت چهار نفر بوده ولی به ازای هر نفر اضافه مبلغ اضافه ای دریافت می شود.

اجاره آپارتمان مبله در مشهد

اجاره آپارتمان مبله در مشهد

اجاره آپارتمان مبله در مشهد

قوانین

آوردن مدارک محرمیت و کارت شناسایی الزامی باشد.

برای استشمام هوای مطبوع کشیدن سیگارو قلیان ممنوع است.

آوردن حیوانات خانگی به داخل آپارتمان به خاطر تمیزی واحد و در آسایش بودن بقیه همسایه ها ممنوع می باشد.

یادداشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *