سوئیت در مشهد

سوئیت در مشهد

سوئیت در مشهد, سوییت اجاره ای ارزان در مشهد

65,000هزار تومان

كد ملك :

 SBM-6163-property

اشتراک گذاری

به لیست خانه انتخابی افزوده شد

علاقمندی

چاپ

تعداد اتاق خواب

1

تعداد حمام

1

شرح

سوئیت در مشهد

فضای اقامتگاه

سوئیت در مشهد

سوئیت در مشهد

با اجاره سوئیت در مشهد دیگر نگران سفر نباشید. این سوئیت در یک آپارتمان پنج طبقه واقع شده است. هر طبقه از این آپارتمان دو واحد دارد این واحد در واحد یک می باشد. متراژ این سوئیت شصت و پنج متراست. کف این سوئیت سرامیک می باشد و دارای یک فرش گلیم بسیار زیبا در وسط سالن پذیرایی است.

این سوئیت بسیار تمیز و از لحاظ نورگیری و روشنایی عالی می باشد. واحد مذکور یک خوابه است. این واحد دارای سیستم سرمایشی کولر می باشد. این سوئیت سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی دارد. حمام این واحد جدا از دستشویی می باشد. این سوئیت کلیه تمام امکانات رفاهی از جمله تلویزیون با قیمت بسیار پایین این واحد دارا است.

آشپزخانه این سوئیت در مشهد سرامیک می باشد.

آشپزخانه این سوئیت نقلی دارای میز نهار خوری  سه نفره بسیار زیبا به رنگ آلبالویی در وسط آشپزخانه است. سوئیت بسیار نقلی دارای تمام لوازم امکانات آشپزی و پخت و پز برای خانم های کد بانویی تهیه شده است که عاشق آشپزی می باشند. این واحد تمام وسایل سرو غذا برای پنج نفر را دارا می باشد. این واحد نقلی بسیار زیبا  دارای اجاق گاز می باشد که آماده آشپزی خانم های کد بانویی است که عاشق پخت و پز غذاهای بسیار خوشمزه می باشند تهیه شده است. از دیگر امکانات این آشپزخانه کابینت که تمام ظروف داخل آن جایگذاری شده است. از دیگر امکانات آشپزخانه به جز اجاق گاز و ظروف سرو غذا و کابینت، یخچال می باشد. این سوئیت  برای رفاه حال مسافران  عزیزمان دارای آسانسور و پارکینگ است.

 

فضای خواب

سوئیت در مشهد

سوئیت در مشهد

این سوئیت در مشهد دارای یک اتاق خواب می باشد. داخل این اتاق خواب یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره است. قابل ذکر است اتاق خواب این سوئیت دارای کمد و دراور می باشد. و برای نفرات اضافه لحاف، تشک ، ملحفه و بالش می باشد.

 

وضعیت دسترسی

از نظر وضعیت دسترسی این سوئیت نزدیک به حرم امام رضا می باشد. این سوئیت برای خانواده هایی که عاشق خرید و زیارت می باشد بسیار خوب است زیرا این واحد به مراکز خرید نزدیک می باشد. برای خانواده هایی  که آماده خرید سوغاتی بعد از زیارت می باشند توصیه می شود. قابل ذکر است این سوئیت نزدیک به وسایل حمل و نقل می باشد که امکان حمل و نقل را برای شما عزیزان آسان کرده است.

 

ظرفیت اقامتگاه

ظرفیت استاندارد این سوئیت چهار نفر می باشد و برای نفرات اضافه تا یک نفر هم تمام امکانات رفاهی را دارا می باشد که به ازای هر نفر اضافه مبلغ بیست هزار تومن دریافت می گردد.

قوانین

این سوئیت در مشهد آوردن هر گونه حیوانات خانگی را منع کرده است. این سوئیت مخالف با برگزاری هرگونه جشن و مراسم می باشد. برای تمیزی واحد واستشمام هوای خوب سوئیت، مصرف سیگار ممنوع است.

یادداشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *